مینی کامپیوتر

چرا باید مینی پی سی ایسوس بخریم؟

چرا باید مینی پی سی ایسوس بخریم؟

ایسوس نامی درخشان در حوزه تولید رایانه های شخصی و مادربرد است و کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که به دنبال خرید لپتاپ بوده اما نام ایسوس را نشنیده باشد. البته تمام شهرت ایسوس مربوط به لپتاپ های آن نیست و در زمینه های دیگر نیز برند قابل اعتمادی محسوب می‌شود. یکی از زمینه‌هایی که محصولات ایسوس در آن سروصدا به پا کرده است، مینی پی سی یا مینی کامپیوتر می‌باشد. کامپیوترهای کوچک ایسوس با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر بفرد خود توانسته است بخش عظیمی از بازار را مال خود کند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با پاسخ این سوال که چرا باید مینی پی سی ایسوس بخریم، آشنا نماییم.

چرا مینی پی سی ایسوس

طراحی فوق العاده و استثنایی

ASUS متعهد شده است که قواعد طراحی و زیبایی شناسی را دنبال کند و اقدام به تولید محصولاتی نماید که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ عملکرد سرآمد باشد. به عنوان مثال طراحی سطح مورب و اریب بر روی محصولات سری PN، به زیبایی حفره های اتلاف حرارت را پنهان می کند و موجب ایجاد پایداری بیشتر برای سازگاری با افزایش عملکرد محاسباتی دستگاه مورد نیاز می‌شود.

کیفیت تضمین شده

برند ایسوس همواره به عنوان یک برند با کیفیت شناخته می‌شود که این موضوع ارتباط تنگاتنگی با نحوه ساخت محصولات آن دارد. اگر بر کیفیت محصولات ایسوس صحه می‌گذاریم به این جهت است که در طول تولید، چندین تست کیفیت و ارزیابی از محصولات گرفته می‌شود تا کالای نهایی با بالاترین کیفیت به دست مصرف کننده برسد.

آزمایش‌هایی نظیر تست شوک حرارتی، تست نویز، تست دوام، تست ایمنی، تست بهره وری انرژی، آزمون سقوط، تست شوک، آزمایش لرزش، تست دما و رطوبت، تست انتشار تشعشع و گواهینامه IEC62368 تنها گوشه‌ای از آزمون های انجام شده بر روی مینی پی سی های ایسوس است.

جمع و جور اما قدرتمند

چرا مینی پی سی ایسوس؛ چون جمع و جور اما قدرتمندیکی از مهمترین ویژگی های مینی کامپیوترهای ایسوس این است که در عین جمع و جور بودن، بسیار قدرتمند هستند. این مینی پی سی ها به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که سنگین‌تربن کارها را بتوان با آنها انجام داد. ابعاد کوچک و کمتر از 3 لیتر آن باعث شده است فضای کمتری را بر روی میز کاری افراد اشغال نماید و گزینه مناسبی برای مشاغل کوچک و متوسط، مراکز خرده فروشی، موسسات آموزشی، دفاتر کوچک یا خانه ها محسوب شود.

برخورداری از روش های اتصال مختلف

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز مینی پی سی های ایسوس، قابلیت برخورداری از چندین پورت برای اتصال است. این قابلیت به کاربران کمک می کند تا از مینی پی سی ایسوس برای پشتیبانی از نمایشگرهای قدیمی و جدید استفاده کنند. چنین تطبیق پذیری باعث می شود ASUS Mini PC برای طیف وسیعی از کارهای تجاری گزینه عالی به شمار رود.

ارتقا و نگهداری آسان

ویژگی که در مینی پی سی های کمتر برندی دیده می‌شود،  قابلیت ارتقا محصول است. مینی کامپیوترهای ایسوس به راحتی قابل باز شدن هستند و هر زمان که احساس کردید مینی پی سی شما باید از لحاظ سخت افزاری بهبود پیدا کند، می‌توانید آن را ارتقا دهید. مینی کامپیوتر ایسوس از مجموعه نرم افزار ASUS Business Manager نیز پشتیبانی می کند که برای ساده سازی فرآیندهای مدیریت و نگهداری طراحی شده است.

دوام و ماندگاری بالا

کامپیوترهای کوچک ایسوس تحت آزمایش‌های شدید نویز، لرزش، افت و شوک حرارتی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای دقیق ASUS را برآورده و حتی فراتر از الزامات صنعت کار می‌کنند. همچنین این محصولات به منظور اطمینان از کار کردن در شرایط غیرعادی برای مدت زمان‌های طولانی، در دمای 0 درجه سانتی گراد تا محیط های مرطوب و گرم بیش از 50 درجه سانتی گراد، مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.

طراحی سازگار با محیط زیست

چرا مینی پی سی ایسوسمینی کامپیوترهای ASUS توانسته‌اند برخی از بالاترین گواهی‌های زیست‌محیطی صنعت از جمله ENERGY STAR ® را دریافت نمایند. این موضوع نشان می‌دهد که برند ایسوس تا چه اندازه به محیط زیست اهمیت می‌دهد. همچنین ایسوس در زمینه محیط زیست پا را فراتر گذاشته و خود را ملزم به رعایت برخی از قوانین غیر الزامی نموده است؛ به عنوان مثال، دستورالعمل RoHS استفاده از شش ماده خطرناک را محدود می کند اما برند ASUS به طور داوطلبانه استفاده از 31 ماده را در تولید محصولات خود محدود کرده است تا با این کار گامی مهم برای محافظت از مشتریان، کارکنان و محیط زیست بردارد.

طول عمر و مدیریت پذیری

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات ایسوس، طول عمر بالا در کنار پایدار ماندن کیفیت می‌باشد. افراد با خرید مینی کامپیوترهای این برند می‌توانند برای سالهای سال بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده نمایند. همچنین با خرید مینی کامپیوتر کوچک ایسوس، این شرکت به مشتری حق استفاده از مجموعه نرم افزار مدیریت فناوری اطلاعات مرکز کنترل ایسوس (نسخه CSM، تا سقف 60 دلار) را می دهد که کنترل و نظارت جامع را فراهم می کند.

منبع: https://www.asus.com/content/why-asus-mini-pc/

نتیجه گیری

همانطور که تا به اینجای کار متوجه شدید، این مقاله در جهت بررسی ویژگی‌های مینی کامپیوترهای ایسوس نوشته شد. ما تلاش نمودیم با عنوان کردن نکاتی مهم در مورد محصولات ایسوس، نشان دهیم که بی دلیل نیست کامپیوترهای کوچک ایسوس در سراسر جهان و حتی در ایران طرفداران بسیاری دارند. ویژگی‌هایی نظیر طراحی فوق العاده و استثنایی، ابعاد کوچک اما قدرتمند، قابلیت ارتقا، سازگاری با محیط زیست و دوام بالا باعث شده است تا بهتر متوجه شویم که چرا باید مینی پی سی ایسوس بخریم.

اگر پس از آشنایی با ویژگی های کامپیوترهای کوچک ایسوس، تصمیم به خرید گرفته‌اید، پیشنهاد می‌دهیم که این کار را از فروشگاه اینترنتی تین سیس انجام دهید. شرکت ساتین فناور سیستم با نام تجاری تین سیس، نمایندگی محصولات ایسوس در ایران بوده و این محصولات را با تضمین اصالت کالا، کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با مینی کامپیوترهای ایسوس، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید